اسمبل سیستم و مونتاژ کامپیوتر ، بیشتر کاربران تصور دارند که اسمبل کردن کامپیوتر کار بسیار ساده ای است و برای انجام آن نیاز به تخصص خاصی نیست. در واقع اسمبل کردن کار بسیار تخصصی است و افراد ماهر باید آن را انجام دهند. خدمات اسمبل در کامپیوتر آریا به صورت کاملا حرفه ای و توسط کارشناس ماهر در محل شما و یا در مجموعه ما انجام می شود. در این مجموعه از متخصصان باتجربه برای اسمبل سیستم های طراحی و گیمینگ و رندرینگ استفاده می شود.

اسمبل انواع سیستم ها

خدمات اسمبل انواع سیستم های طراحی و گیمیگ در مجموعه آریا به صورت صفر تا صد انجام می شود. خدمات ما از خرید و سفارش قطعات مد نظر شما برای سیستم ها تا آخرین مرحله اسمبل و تحویل سیستم به شما عزیزان می باشد.

اسمبل کامپیوتر

ارتقا لپ تاپ

اسمبل سیستم تدوین

اسمبل سیستم هوشمند

اسمبل سیستم گران قیمت

اسمبل گیمینگ

اسمبل کامپیوتر

 

اسمبل کامپیوتر به نصب و هماهنگ سازی قطعات مجزا خریداری شده گفته میشود که توسط کارشناس تخصصی باید این مورد انجام پذیرد.اسمبل کامپیوتر در محل و منزل با قیمت مناسب انجام می شود.هزینه رفت و آمد نصاب و متخصص از کاربران کامپیوتر دریافت نمی شود. در واقع به طور کلی هزینه ایاب و ذهاب در شرکت خدمات کامپیوتر آریا برای تمامی خدمات رایگان است.

مونتاژ سیستم کیس کامپیوتر در محل نیاز به گارانتی و ضمانت دارد. این گارانتی و ضمانت توسط شرکت سرویس کامیپوتر تهران عرضه می گردد. هزینه در نظر گرفته شده برای اسمبل سیستم کیس کامپیوتر در منزل بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

قطعات کامپیوتری اورجینال در اسمبل کردن و خرید سیستم اهمیت زیادی دارد. بنابراین همواره از مشاوران خوبی برای اسمبل کردن بهره مند می گردیم.

شرکت آریا کامپیوتر کلیه خدمات مربوط به اسمبل کامپیوتر در محل و حضوری  را انجام می دهد.

در واقع برای سرویس کامپیوتر تهران تفاوتی نمی کند که شما قصد انجام اسمبل سیستم گیمینگ، اسمبل سیستم اداری یا اسمبل سیستم خانگی را دارید.

انتخاب قطعات اسمبل کامپیوتر در نوع با کیفیت اهمیت زیادی دارد. بنابراین برای اسمبل کامپیوتر باید از افراد متخصص و فوق العاده کمک بگیرید.

اسمبل کامپیوتر

جهت تماس و ارتباط با تکنیسن حرفه ای با ما در ارتباط باشید

مونتاژ کامپیوتر

 

مونتاژ کامپیوتر به دو صورت انجام می شود ، مونتاژ کامپیوتر از قطعات جداگانه و مونتاژ کامپیوتر از قطعات آماده می باشد و به دو صورت قابل انجام است.مونتاژ کامپیوتر یک فرایند است که در آن اجزای مختلف سخت افزاری کامپیوتر جمع‌آوری و به یکدیگر متصل می‌شوند تا یک کامپیوتر کامل شکل بگیرد.

در مونتاژ کامپیوتر از قطعات جداگانه، نیاز به خرید اجزای مختلفی مانند پردازنده، حافظه RAM، کارت گرافیک، مادربورد و … داریم.

سپس با دقت و با توجه به نحوه‌ی نصب قطعات، تمام این اجزا را به هم متصل می‌کنیم و در نهایت کامپیوتری کامل و عملکردی را به دست می‌آوریم.

اسمبل سیستم کامپیوتر

در مونتاژ کامپیوتر از قطعات آماده، اجزای مختلف سخت افزاری کامپیوتر به صورت آماده و کامل به فروش می‌رسند. در این صورت، کاربر فقط نیاز به انتخاب قطعات مناسب و متصل کردن آنها به هم دارد. این روش سریعتر و ساده‌تر از روش قبلی است و بیشتر به دانش فنی و تخصصی نیازی ندارد

اسمبل سیستم

 

اسمبل سیستم امری است که در آن تمامی قطعات مختلف کامپیوتری،مثل پردازنده  ،کارت گرافیک ، سی پی یو و دیگر قطعات مورد نیاز در کامپیوتر توسط کارشناس و یا تکنسین ماهر متصل شود می باشد. و خروجی آن کامپیوتر قابل استفاده تولید می شود. این فرایند به طور کلی برای افرادی مناسب است که برای خرید یک کامپیوتر جدید، قطعات مختلف را به صورت جداگانه خریداری کرده و سپس آن‌ها را ترکیب کنند.

در اسمبل سیستم به کاربر قدرت انتخاب در قطعات به کار رفته شده در کامیپوتر را میدهد. به طور مثال کارت گرافیک برند nvidia بهتر از برند asus عمل میکند و برای شما که سیستم را اسمبل میکنید کاربرد بیشتری دارد و آن را برای قطعات به دلخواه خود را انتخاب کرده و تنظیم میکنید.

اسمبل سیستم به کاربر اجازه در کاهش هزینه هارا هم میدهد و باعث این میشود که هرشخص مظابق با کاربردی که از سیستم خود دارد قطعات را از برندهای مختلف انتخاب کند و از سیستم کامپیوتری خود را با کارایی و قابلیت‌های بیشتری بهره ببرند.

نکات مهم در اسمبل سیستم

دقت داشته باشید که عدم نصب صحیح کارت گرافیک، رم و پردازنده می تواند به عملکرد سیستم صدمه وارد کند.

نصب و راه اندازی قطعات کامپیوتر نیاز به آشنایی کامل و تخصص بالا در سخت افزار دارد. ممکن است در حین جمع بندی سیستم، سیم ها دچار اتصالی شوند یا درون کیس یا فن پردازنده به دام بیفتند.

احتمال بروز خطا، آسیب و اشتباه در اسمبل سیستم با وجود متخصصان و کارشناسان آی تی به صفر می رسد.

شما میتوانید خدمات اسمبل را در محل خود توسط کارشناسان ما انجام دهید و در وقت خود صرفه جویی کنید.

اسمبل سیستم

اسمبل سیستم گیمینگ

اسمبل سیستم گیمینگ به مجموعه‌ای از قطعات سخت افزاری مخصوص بازی‌های رایانه‌ای گفته می‌شود که با هم ترکیب شده و یک کامپیوتر قدرتمند برای بازی‌های رایانه‌ای را تشکیل می‌دهند. در این سیستم‌ها، از قطعات با کیفیت و قدرت بالا استفاده می‌شود تا بازیکنان بتوانند با حداکثر کیفیت و سرعت بازی کنند.

در اسمبل سیستم گیمینگ این قطعات شامل پردازنده، کارت گرافیک، حافظه رم، هارد دیسک و مادربرد می‌شوند.

اسمبل سیستم گیمینگ برای بازیکنان حرفه‌ای و علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای بسیار مهم است. با جمع کردن سیستم گیمینگ یا اسمبل سیستم گیمینگ ، بازیکنان می‌توانند از بازی‌های پرطرفدار و با کیفیت بالا لذت ببرند و در مسابقات گیمینگ حرفه‌ای شرکت کنند. همچنین، با خرید قطعات سخت افزاری قدرتمند و جدید، بازیکنان می‌توانند سیستم خود را ارتقا داده و بهبود کیفیت و سرعت بازی خود را تجربه کنند.

با این حال، خرید یک سیستم گیمینگ قابل توجهی هزینه دارد و برای بسیاری از بازیکنان قابلیت تحمل ندارد.در این مواقع، گزینه‌ی بهتری خرید سیستم گیمینگ آماده از شرکت‌های تولیدکننده است. این سیستم‌ها به طور کامل تجهیز شده‌اند و با قطعات سخت افزاری قدرتمند و جدید مجهز شده‌اند.

همچنین، این سیستم‌ها دارای کارایی بالا، سرعت بالا و کیفیت بسیار خوبی هستند که باعث می‌شود بازیکنان بتوانند بازی‌های محبوب خود را با کیفیت بالا تجربه کنند.

اگر قصد خرید سیستم گیمینگ آماده را دارید ، ابتدا باید مطمئن شوید که سیستم دارای قطعات سخت افزاری قدرتمند و جدید است.

همچنین، باید مطمئن شوید که سیستم دارای قابلیت ارتقا است و شما می‌توانید آن را با قطعات جدید و به روزرسانی کنید. در نهایت، باید به قیمت سیستم توجه کنید و مطمئن شوید که هزینه‌ی آن قابل تحمل است.

اسمبل سیستم گیمینگ .

مونتاژ سیستم

مونتاژ سیستم ،  به معنای اجرای فرآیند نصب و راه‌اندازی قطعات سخت‌افزاری کامپیوتر است. در این فرآیند، قطعات سخت‌افزاری مانند پردازنده، حافظه، کارت گرافیک، دیسک سخت، مادربورد و سایر قطعات سخت‌افزاری با هم ترکیب می‌شوند تا یک سیستم کامل شکل گیرد.

اگرچه مونتاژ سیستم یک فرآیند پیچیده به نظر می‌رسد، اما با مطالعه و آشنایی کافی با قطعات سخت‌افزاری و روش کارکرد آن‌ها، می‌توانید به راحتی سیستم کامل خود را بسازید.مونتاژ سیستم با توجه به  نوع قطعات انتخابی متفاوت هست.

ما در تعمیر کامپیوتر آریا مشاوره تخصصی درباره انتخاب نوع قطعات برای مونتاژ سیستم به شما کاربران عزیز ارائه میدهیم. قطعات اصلی و بسیار مهم در مونتاژ سیستم حائز اهمیت است و با توجه به ارتقا کیفیت در سیستم باید حتما از قطعات اورجینال و آکبند در مونتاژ سیستم حرفه ای استفاده کرد.

 دقت در جمع کردن سیستم حرفه ای

خدمات کامپیوتری بسیار حساس هستند. بنابراین برای دریافت آن ها باید به دنبال مرکز تعمیرات و خدمات کامپیوتری مناسب باشید. سخت افزارها و قطعات مهم کامپیوتر در حال حاضر با قیمت بسیار بالایی مبادله می گردند. این افزایش قیمت با توجه به نوسان بازار به شکل نامتعادل ادامه دارد. بنابراین بهتر است در انتخاب مرکز خدمات کامپیوتر دقت لازم را به خرج دهید. چون در غیر این صورت دریافت خدمات کامپیوتر می تواند با صرف هزینه بالایی برای شما همراه باشد.

خدمات کامپیوتری کوچک یا بزرگ نیاز به تخصص بالایی دارند. بنابراین از سپردن کامپیوتر خود به افرادی که تعمیر یا خدمات کامپیوتری را به شکل تجربی یاد گرفته اند، خودداری کنید.

در حال حاضر در بازار قطعات کامپیوتری با تنوع زیادی عرضه می گردند. ضمن اینکه از نظر کیفیت، وضعیت گارانتی و … تفاوت قابل توجهی با هم دارند. بنابراین انتخاب قطعات مناسب برای مونتاژ کامپیوتر سخت می گردد.

سوالات متداول 

آیا با خرید قطعات سخت افزاری قدرتمند و جدید، سرعت و کیفیت بازی بهبود می‌یابد؟

بله صدر صد ، با خرید قطعات سخت افزاری قدرتمند و جدید سرعت دستگاه شما بالاتر می رود و تاثیر زیادی در سرعت و کیفیت بازی دارد

قیمت اسمبل سیستم گیمینگ چقدر است؟

هزینه قیمت اسمبل سیستم گیمینگ با توجه موارد درخواستی متفاوت هست و قیمت دقیقی ندارید ، برای قیمت با کارشناسان سرویس کامپیوتر تهران تماس بگیرید

آیا قطعات سخت افزاری سیستم گیمینگ قابل ارتقا هستند؟

بله ، تمام اسمبل سیستم گیمینگ شده دارای قابلیت ارتقا هستند و میتوانید بعد از مدت زمانی قطعات مد نظر را ارتقا دهید

4.9/5 - (27 امتیاز)