نصاب ویندوز حرفه ای در محل

نصاب ویندوز از جمله شغل های خدماتی است که مرتبط با کامپیوتر به شمار می‌آید.

امروزه تعویض و نصب ویندوز و انواع دیگر نرم افزار‌های مربوط به کامپیوتر به آسانی توسط مراکز خدمات کامپیوتری

و افراد متخصص در این زمینه امکان پذیر است و حتی این خدمات در منزل و یا محل کار شما نیز انجام می شود

و دیگر ضرورت به مراجعه حضوری و رفتن به موسسات جهت سرویس کامپیوتر و یا نصب ویندوز و دیگر برنامه ها

نمی باشد.

نصاب ویندوز
نصاب ویندوز

 

آشنایی با نحوه کار نصاب ویندوز و سیستم های کامپیوتر

می توان گفت، به همراه نصب ویندوز و برنامه های کاربردی، کنترل و پشتیبانی نرم افزار‌ها و برنامه هایی که بروزرسانی و یا نصب شده اند از دیگر خدمات  موسسات تعمیر و سرویس کامپیوتر می باشد. نصاب ویندوز نیز

زیر نظر این موسسات می باشد که با داشتن مهارت و تجربه در این زمینه فعالیت می کند.

در واقع این شغل با نصب بهترین ویندوز که دارای ورژن جدید باشد به همراه نرم افزار هایی که در زمینه کامپیوتر

و خدمات این دستگاه می باشد سروکار دارد. شخصی که در زمینه نصب ویندوز و یا برنامه های اجرایی و کاربردی کامپیوتر فعالیت دارد، باید دارای آگاهی و مهارت لازم باشد،

و بتواند هماهنگ با دستگاه کامپیوتر، سیستم  و کار بهتری را ارائه دهد. نصب ویندوز یکی از برنامه های کاربردی و همچنین مهم در سیستم کامپیوتر محسوب می شود.

بر همین اساس باید نصاب ویندوز با دانش و آگاهی در این خصوص مهارت و تجربه کافی داشته باشد تا بتواند ارائه بهتری در خصوص نصب سیستم عامل ویندوز کامپیوتر شما داشته باشد.

روش نصب ویندوز توسط نصاب ویندوز

هنگامی که کارکرد کامپیوتر و یا لپ تاپ پایین می آید و در واقع کند می شود، برای اینکه برنامه و یا نرم افزاری را نصب کنیم و یا دستگاه کامپیوتر را برای بررسی مشکل باز کنیم، علیرغم هدر رفتن وقت زیاد امکان اینکه به سیستم داخلی دستگاه آسیب وارد شود زیاد می باشد.

در چنین شرایطی بهترین راهکار تماس و یا مراجعه به نصاب ویندوز در نحل و موسسات خدماتی فعال در این زمینه می باشد. چرا که بررسی و تشخیص اینکه ویندوز سیستم با مشکل روبرو شده است و یا دستگاه کامپیوتر دارای مشکل و یا خرابی در قطعات دیگر می باشد کار هر شخصی نمی باشد.

از آنجایی که سیستم کامپیوتر خانگی جزو وسیله های شخصی محسوب می شود، و حاوی اطلاعات و برنامه هایی می باشد که در واقع محرمانه و مهم تلقی می شود، هر شخصی مناسب تعمیر و سرویس کامپیوتر شما نمی باشد.

برای اینکه مشکلی برای اطلاعات شخصی شما رخ ندهد، باید با مراکز معتبر و شخصی که مورد اطمینان و اعتماد آن موسسه و مورد تایید آنها باشد، برای نصب ویندوز و دیگر برنامه های کاربردی سیستم شما جهت مراجعه حضوری در منزل معرفی گردد.

نصاب ویندوز
نصاب ویندوز

هنگامی که سیستم کامپیوتر و یا لپ تاپ شخصی خود را برای اجرا و یا نصب و یا تعویض ویندوز و یا نصب درایو و دیگر برنامه های مورد نیاز به موسسات سرویس و تعمیرات سیستم کامپیوتر به صورت غیر حضوری ارسال می کنید، امکان دارد به علت کار زیاد در این موسسات، عیب یابی و رفع مشکل زمان بیشتری ببرد و دستگاه کامپیوتر شما چند روز در این موسسه بماند. در این صورت اگر شما در خصوص شغل و یا کار خود نیاز به  کامپیوتر داشته باشید، زمان زیادی را از دست خواهید داد و عملا کار شم به تاخیر خواهد افتاد. بر همین اساس مراجعه نصاب ویندوز و تعمیر و سرویس کامپیوتر شما به صورت حضوری در محل کار و یا منزل خود گزینه بسیار مناسبی می باشد که توسط موسسات خدمات کامپیوتری ارائه شده است. به همین جهت شما به صورت کامل به نصب و راه اندازی سیستم خود اشراف دارید. در مدت زمان خیلی کم، سیستم کامپیوتر و یا دستگاه لپ تاپ خود را با ویندوز ورژن جدید تحویل خواهید گرفت.

خدماتی که شامل تعویض ویندوز می شود

یکی از خدماتی که نصاب ویندوز در خصوص نصب ویندوز و برنامه ها و نرم افزارهای دیگر در سیستم کامپیوتر شامل می شود خدماتی چون،  سرویس و تعمیر دستگاه کامپیوتر و بروزرسانی ویندوز و نصب ورژن جدید که هماهنگ با فناوری روز دنیا می باشد و نصب انواع مختلف نرم‌افزار و برنامه های اجرایی مورد نیاز در سیستم کامپیوتری و لپ تاپ است.

باید گفت هر شخصی که از دستگاه کامپیوتر استفاده می کند، بسیار اتفاق افتاده است که با ایراد و خرابی و یا ارورهایی در خصوص ویندوز برخورد داشته و یا دارد.

مشاهده چنین مواردی در ویندوز این پیام را می رساند که باید برای تعویض و یا ارتقا ویندوز سیستم خود اقدام کنید، در این زمان تماس با مراکزی که به صورت حضوری در محل نیز ارائه خدمات دارند می تواند کمک کننده مناسبی باشد.

در ادامه خدماتی که شامل تعویض ویندوز یک سیستم کامپیوتر و یا لب تاپ می باشد را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 1. نصاب ویندوز
  نصاب ویندوز

   

  پشتیبان گیری، برگرداندن حافظه پاک شده و آپدیت کردن ویندوز

 2. نصب انواع برنامه ها و نرم افزار های جدید در خصوص اکس پی و ویندوز و سرور
 3. نصب ورژن جدید ویندوز و به روز دنیا به صورت حضوری و یا در محل
 4. نصب برنامه های کاربردی مانند آنتی ویروس
 5. نصب برنامه های اجرایی مانند ورد و اکسل و نرم افزار آفیس
 6. نصب برنامه کاربردی و اجرایی در ایور در بخش ویندوز
 7. معرفی و اعزام نصاب ویندوز در محل مورد نظر

آشنایی با محیط سیستم عامل ویندوز

امروزه بیشتر اشخاص آشنایی با سیستم عامل ویندوز را تا حدودی دارند. این سیستم عامل، نقش کنترل و هماهنگی و استفاده از بخش سخت افزار سیستم کامپیوتر را ایفا می کند.

این سیستم عامل قابلیت اجرای نرم افزاری قوی و همچنین ساده‌ را برای استفاده مناسب کاربر ایجاد می کند. در حقیقت ویندوز، بر روی بیشتر دستگاه های کامپیوتری اجرا و نصب می‌شود و می توان گفت نقش واسطه بین بخش سخت افزاری و بخش نرم افزاری کامپیوتر را به عهده دارد.

باید گفت که این برنامه اجرایی، بدست موسسات خدماتی کشور آمریکا و شرکت معروف مایکروسافت طراحی و تولید شده است و ارائه نسخه جدید و به روز این برنامه، هماهنگ با فناوری روز جهان در دسترس افراد به بازار تجارت عرضه می‌شود.

باید توجه داشت به دلیل حساس بودن سیستم کامپیوتر و پیچیدگی در این دستگاه نصب ویندوز تنها فقط باید توسط نصاب ویندوز صورت پذیرد و نکته مهم دیگر اینکه بررسی در خصوص تعمیر و سرویس دستگاه کامپیوتر نیز باید توسط فرد متخصص و با تجربه انجام شود.

 

نصاب ویندوز
نصاب ویندوز